Tel:0212 212 0710 Email: info@mobil-erisim-sistemleri.com

facebook instagram whatsapp Whatsup: +90 (0530) 163 96 03

Hakkımızda-Hakkımızda

Desan Grup  olarak biz; üreticiliğin ve girişimciliğin var olduğu ve bu sanal dünyada güvenilir gerçek hizmet vermek için bulunmaktayız. 2007 yılından bu yana Desan Grup  adı altında;  teknoloji üreterek ihraç edebilen bir organizasyona dönüşmek amacıyla kurduğumuz profesyonel kadromuzla devam ediyoruz. Yüz yüze iletişim, çözüm üretmek, bilgilendirmek, kazandırmak, dürüstlük, güven ve kalite değişmez ilkelerimiz.

Alanlarında uzman olan ekibiz çalışmalarını yaparken müşterilerini çıkarlarını gözeterek, önce müşterimiz ve önce güven politikasını belirlemiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir

Engelli ve yaşlı transferi üzerine çalışmalar yapan, projeler geliştiren ve müşterilerimizin diğer isteklerine çözüm getiren birkuruluş olarak hizmet vermekteyiz. Amacımız tüm çalışma alanlarımıza yönelik maksimum kalitede hizmet sunmak bunu yanında minumum maliyetlerle çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunmaktır. Çalışmalarımızı bireysel ve kurumsal müşteriler düzeyinde sürdürmekte olup bu aşamada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız.